Oferta dla firm

 

Ekologia w firmie

Jeżeli chcesz, aby Twoja firma:

  • działała w zrównoważony sposób,
  • zyskała wizerunek ekologicznej marki,
  • pozytywnie wyróżniała się na rynku,
  • była uznawana za odpowiedzialnego pracodawcę,
  • miała zadowolonych i zdrowych pracowników,

nasza oferta jest dla Ciebie! Dlaczego tak uważamy?

Przeczytaj!

Dlaczego edukacja ekologiczna w biznesie jest ważna?

W przestrzeni publicznej coraz częściej porusza się zagadnienia dotyczące ekologii i katastrofy klimatycznej. Skutkuje to rosnącą
świadomością ekologiczną konsumentów oraz odbiorców wielu produktów i usług. Klienci zaczynają zwracać uwagę na wpływ ich decyzji zakupowych na planetę, a w związku z tym wybierać marki, które działają w zrównoważony i nieszkodliwy dla Ziemi sposób. Niezmiernie istotne jest zatem podjęcie przez biznes świadomych działań w zakresie edukacji pracowników, kultury organizacyjnej oraz zmian w zakresie produkcji i codziennego funkcjonowania.

Szkolenia z zakresu ekologii i wellbeing

Ekowymiar specjalizuje się w szkoleniach z zakresu ekologii i wellbeing, a także doradztwie związanym z tym zagadnieniem. Oferujemy szkolenia dla pracowników i menadżerów firm, podczas których poruszamy szeroko rozumianą tematykę zdrowia, zero/less waste

Wskazujemy również, które elementy funkcjonowania przedsiębiorstwa mogą zostać przemodelowane na opcję EKO, aby zdobyć coraz istotniejszy wyróżnik rynkowy i przyczynić się do zatrzymania zmian klimatu.

Z asortymentu naszego sklepu możemy również przygotować preferencyjną cenowo ofertę dobrej jakości gadżetów zero waste wraz z brandingiem, a także zrealizować dostawę biodegradowalnych i kompostowalnych naczyń na imprezę firmową.

Zapraszamy do kontaktu!