Dostawa

Nasze przesyłki nie zawierają plastiku. Jedyną folią jaką znajdziesz w naszych zestawach to folia, której wymagają talerze z otrąb.  Zachęcamy, aby nasze kartony oraz wypełniacze były przez Was wykorzystane.

Dajcie znać, co udało się Wam stworzyć na kontakt@ekowymiar.pl

 

DOSTĘPNE FORMY I CZAS DOSTAWY

Zamówienia opłacone do godziny 17 wysyłamy w ciągu 2 kolejnych dni roboczych. Czas realizacji zależy od wybranego przewoźnika:

Inpost Paczkomaty (1-3 dni robocze) 13,36 zł

Kurier DPD (2 dni robocze) 12,90 zł

 

Pudełka fasonowe

Pudełka fasonowego, dzięki jego konstrukcji nie trzeba zaklejać nadmiernie taśmą. Pudełko jest wytrzymałe, więc możesz wykorzystać je ponownie. Wiemy, od zaprzyjaźnionych właścicieli kotów, że te zwierzaki są bardzo zadowolone z zakupów u nas!

Wypełniacze

Staramy się tak planować nasze pakowanie, aby wypełniacze nie były potrzebne.  Jeżeli nam się nie uda, używamy wełny drzewnej, która jest odpadem powstałym przy obróbce drewna lub wypełnienia z papieru.

Taśma papierowa

Używamy wyłącznie taśmy papierowej. Na niej stawiamy nasz stempel, aby mieć pewność, że nikt nie otwierał przesyłki przed dostarczeniem jej do Ciebie.

Stemple

Unikamy naklejek, dlatego stemplujemy przesyłki. Znakujemy pudełka, aby wiedzieć, jaka partia towaru trafił w Twoje ręce.

e-Faktura

Nie wysyłamy Ci zbędnych papierów, jeżeli chcesz znaleźć dokument sprzedaży, zajrzyj do swojej skrzynki mailowej.