Często zadawane pytania

 

Masz pytania?

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi poniżej, napisz do nas
kontakt@ekowymiar.pl 

 

FAQ

 

W jakich miastach prowadzimy szkolenia?

Jesteśmy z Warszawy, jednak szkolenia prowadzimy w całej Polsce po wcześniejszym umówieniu terminu.

Jaki jest koszt szkoleń?

Każda firma ma różne potrzeby i różną specyfikę pracy. Szkolenia są dlatego każdorazowo wyceniane indywidualnie. Pod uwagę bierzemy liczbę uczestników, liczbę spotkań oraz zakres tematyczny szkoleń.

Ilu uczestników może wziąć udział w szkoleniu?

Grupy różnią się od siebie w od formy zajęć. Jeżeli prowadzimy wykład, ograniczeniem jest wyłącznie liczba miejsc na sali. Jeżeli zajęcia mają formę warsztatową, grupy nie powinny być większe niż 12-15 osób.

Jakim firmom doradzamy?

Doradzamy każdemu przedsiębiorcy, który chce być bardziej eko lub oferować swoim pracownikom szkolenia z zakresu zdrowia i wellbeing. Nie liczy się dla nas rozmiar firmy, ale chęć do pracy i wdrażania zmian, a te możliwe są w każdej firmie.

 

Jak wybieramy produkty do sklepu?

Wybieramy tylko te  produkty ekologiczne i zero waste, które są wielorazowe lub rozłożą się pod wpływem naturalnych procesów środowiskowych. Zanim dana rzecz znajdzie się w naszym sklepie, sprawdzamy, jak przychodzi do nas zapakowana, a także gdzie i jak została wyprodukowana. Szukamy dostawców w Polsce i wśród najbliższych sąsiadów, żeby maksymalnie skrócić drogę od producenta do konsumenta i tym samym zminimalizować produkcję zanieczyszczeń związaną z transportem. Produkty z odległej Azji są przez nas wybierane wyłącznie wtedy, gdy nie znajdujemy ich odpowiednika lokalnie lub gdy są wielorazowe, bo tylko wtedy ma to sens.

Jak pakujemy nasze produkty?

Do pakowania naszych paczek wykorzystujemy jedynie materiały recyklingowalne. Unikamy plastiku, gdy tylko możemy, i wybieramy tych producentów, którzy używają go najmniej. Niestety ze względów higienicznych obecnie nie da się go całkowicie wykluczyć, jednak jego ilość ograniczamy do absolutnego minimum. 

Czy naczynia z otrąb i słomki mogą uczulić?

Są to produkty jadalne i mogą uczulać, dlatego jeżeli jesteś alergikiem, zapoznaj się z ich składem.

Ile czeka się na zamówienie?

Zamówienia opłacone do godziny 17 wysyłamy maksymalnie w ciągu dwóch kolejnych dni roboczych. Czas realizacji zależy od wybranego przewoźnika i jest podany przy opcji dostawy.

Czy mogę zwrócić zamówienie?

Możesz dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Jeżeli chcesz to zrobić, napisz do nas na: kontakt@ekowymiar.pl.

Zwrócimy Ci pieniądze, jeżeli towar nie będzie nosił śladów użytkowania. Pamiętaj, że sprzedajemy również towary jadalne i przeznaczone do kontaktu z żywnością, dlatego ze względów higienicznych w ich przypadku dokonamy zwrotu pieniędzy tylko wtedy, gdy nie otworzyłeś opakowania. Ponieważ jednorazowe słomki, kubki, widelce oraz noże nie są pakowane próżniowo i nie możemy sprawdzić, czy nie otworzyłeś opakowania, zwrócimy Ci pieniądze tylko wtedy, gdy nie otworzyłeś pudełka, w którym zostały wysłane. Podobna zasada obowiązuje w przypadku boxów, których te produkty są częścią.

Produkty odeślij na adres:

Ekowymiar sp. z o.o.

ul. Ojcowska 1

02-918 Warszawa